• 2-elementowa pościel z dzianiny 135x100 jasnoniebieska pieski

Ilość:komplet

2-elem. pościel dziecięca z dzianiny 135x100cm jasnoniebieska pieski

Zestaw idealny do łóżeczka o wymiarach 120x60cm

Połączenie gładkiej dzianiny jasnoniebieskiej z dzianiną ze wzorem w pieski (dzianina bawełniana100%):

• poszewka na poduszkę - gładka dzianina  w kolorze jasnoniebieskim;
    • poszewka na kołderkę - połączenie dzianiny gładkiej jasnoniebieskiej i dzianiny ze wzorem w pieski.

W skład zestawu wchodzi:

• poszewka  na poduszeczkę 40x60cm zapinana na bezpieczny suwak (100% dzianina bawełniana)
    • poszewka na kołderkę 135x100cm zapinana na bezpieczny suwak (100% dzianina bawełniana)

Komplet pościeli wykonany z miękkiej i przyjemnej dzianiny bawełnianej posiadającej certyfikat TEXTIL-CERT uprawniający do oznaczania znakiem „Bezpieczny dla niemowląt”. Gąbka z której wykonano wypełnienie posiada Atest Higieniczny.

Suwaczki użyte do pościeli posiadają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 gwarantujący iż nie ulegnie zniszczeniu podczas prania np.: kruszenie się, łamanie się suwaka podczas prania pościeli.

Pościel po praniu nie traci kolorów. Przy produkcji uwzględniono zbieganie się materiału po pierwszym praniu, dzięki czemu poszewki nie są za ciasne.

Przed użyciem należy wyprać zgodnie z podanym przepisem prania:

• Prać w temp. max 40°C
    • Prać z podobnymi kolorami.
    • Nie chlorować.
    • Nie stosować bielenia.
    • Nie czyścić chemicznie.
    • Nie suszyć w suszarce bębnowej.
    • Temperatura prasowania do 110°C.

Wyłącznie z polskich certyfikowanych materiałów.

2-elementowa pościel z dzianiny 135x100 jasnoniebieska pieski

Producenci