• 3-elementowy komplet pościeli z flaneli 135x100 niebieski

Ilość:komplet

3-elementowa pościel dziecięca z flaneli 135x100cm niebieska wzór żyrafki

Zestaw idealny do łóżeczka o wymiarach 120x60cm

Poszewka na poduszkę i kołderkę – flanela gruba na niebieskim tle wzór żyrafki.

W skład zestawu wchodzi:

• poszewka na poduszeczkę 40x60cm zapinana na bezpieczny suwak (100% flanela bawełniana)
    • poszewka na kołderkę 135x100cm zapinana na bezpieczny suwak (100% flanela bawełniana)
    • ochraniacz na szczebelki do łóżeczka z wysokim zagłówkiem i specjalnym wałeczkiem na górnej krawędzi ochraniacza dla bezpieczeństwa Twojej pociechy (100% flanela bawełniana) z wyjmowanym wypełnieniem wykonanym z gąbki obszytej siatką.

długość: 180cm

wysokość na szczycie: 40cm

wysokość na bokach: 30cm

Ochraniacz posiada 9 troczków wykonanych z tej samej tkaniny, pozwalających na łatwe umocowanie ochraniacza do łóżeczka.

Zdejmowana poszewka ochraniacza do prania i prasowania – metoda EASY WASH umożliwia pranie i prasowanie ochraniacza bez ryzyka zniszczenia wypełnienia. Wystarczy jednym ruchem otworzyć pokrowiec za pomocą suwaczka i wyjąć gąbkę. Po wypraniu i prasowaniu włożyć gąbkę na miejsce i zasunąć zamek suwaczkiem.

Ochraniacz wypełniony 3 gąbkami o grubości 2cm obszytych siatką ułatwiającą wyciąganie i wkładanie do pokrowca ochraniacza - ochraniacz nie załamuje się i nie gnie.

Komplet pościeli wykonany z miękkiej, przyjemnej i grubej flaneli bawełnianej posiadającej certyfikat TUV. Suwaczki użyte do pościeli posiadają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 gwarantujący, iż nie ulegnie zniszczeniu np. kruszenie się, łamanie się suwaka podczas prania pościeli.

Pościel po praniu nie traci kolorów. Przy produkcji uwzględniono zbieganie się materiału po pierwszym praniu, dzięki czemu poszewki nie są za ciasne.

Przed użyciem należy wyprać zgodnie z podanym przepisem prania:

• Prać w temp. max 40°C
    • Prać z podobnymi kolorami.
    • Nie chlorować.
    • Nie stosować bielenia.
    • Nie czyścić chemicznie.
    • Nie suszyć w suszarce bębnowej.
    • Temperatura prasowania do 110°C

Wyłącznie z polskich certyfikowanych materiałów.

3-elementowy komplet pościeli z flaneli 135x100 niebieski