• Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka 120x90 dzianina niebiesko-pistacjowy EASY WASH

Wysyłka: 48 godzin

Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka niebiesko-pistacjowy z wysokim zagłówkiem i specjalnym wałeczkiem na górnej krawędzi ochraniacza, dla bezpieczeństwa Twojej pociechy (100% dzianina bawełniana). Oferowany ochraniacz na szczebelki posiada wyjmowane wypełnienie, wykonane z gąbki obszytej siatką.

Idealny do łóżeczka o wymiarach 120x60cm

Wymiary ochraniacza:

długość: 180cm

wysokość na szczycie: 40cm

wysokość na bokach: 30cm

Posiada 9 troczków wykonanych z tej samej tkaniny umożliwiające przymocowanie do łóżeczka.

Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych:

• niebiesko-pistacjowa
    • różowo-wrzosowa

Zdejmowana poszewka ochraniacza do prania i prasowania – metoda EASY WASH umożliwia pranie i prasowanie ochraniacza bez ryzyka zniszczenia wypełnienia. Wystarczy jednym ruchem otworzyć pokrowiec za pomocą suwaczka i wyjąć gąbkę. Po wypraniu i prasowaniu włożyć gąbkę na miejsce i zasunąć zamek suwaczkiem.

Wypełniony 3 gąbkami o grubości 2cm obszytych siatką ułatwiająca wyciąganie i wkładanie do pokrowca ochraniacza - ochraniacz nie załamuje się i nie gnie.

Ochraniacz wykonany z miękkiej i przyjemnej dzianiny bawełnianej posiadającej certyfikat TEXTIL-CERT uprawniający do oznaczania znakiem „Bezpieczny dla niemowląt”. Gąbka z której wykonano wypełnienie posiada Atest Higieniczny.

Suwaczki użyte do ochraniacza posiadają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 gwarantujący iż nie ulegnie zniszczeniu podczas prania np.: kruszenie się, łamanie się suwaka podczas prania pościeli.