• Ochraniacze na szczebelki

Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka 120x90 flanela  niebieski EASY WASH

Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka 120x90 flanela różowy EASY WASH

Nowość
    Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka 120x90 dzianina niebiesko-pistacjowy EASY WASH

Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka 120x90 dzianina różowo-wrzosowy EASY WASH

Nowość
    Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka 120x90 dzianina jasnoniebieski pieski EASY WASH

Nowość
    Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka 120x90 dzianina jasnorożowy pieski EASY WASH

Wyświetlanie od 1 do 6 (z 6 pozycji) Stron:  1

Ochraniacze na szczebelki z wysokim zagłówkiem i specjalnym wałeczkiem na górnej krawędzi ochraniacza dzięki którym, Wasza pociecha będzie bezpiecznie spać w mięciutkiej pościeli. Ochraniacze na szczebelki przeznaczone do łóżeczek dla niemowląt i dla dzieci. Aby całkowicie zabezpieczyć dziecko przed możliwością uderzenia o elementy łóżeczka, można założyć dwa ochraniacze z obu stron łóżeczka. Komplety wykonane są tylko i wyłącznie z polskich certyfikowanych materiałów - " bezpieczny dla dziecka ", TUV,  użyte suwaczki posiadają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 gwarantujący, iż nie ulegną zniszczeniu.

Ochraniacze na szczebelki