• Prześcieradło z dzianiny z gumką 120x60 jasnoniebieskie

Wysyłka:48 godzin

Prześcieradło z gumką na materacyk o wymiarach 120x60cm kolor jasnoniebieski (nr5)

Prześcieradło wykonano z dzianiny bawełnianej (100% bawełna), posiadającej certyfikat TEXTIL-CERT uprawniający do oznaczania znakiem "Bezpieczny dla dziecka".
    Pasuje kolorystycznie zarówno do kompletów pościeli dziecięcej we wzorki w pieski  jak i żyrafki.

Prześcieradło po praniu nie traci kolorów. Przy produkcji uwzględniono zbieganie się materiału po pierwszym praniu, dzięki czemu prześcieradło nie jest za ciasne.

Przed użyciem należy wyprać zgodnie z podanym przepisem prania:

• Prać w temp. max 40°C
    • Prać z podobnymi kolorami.
    • Nie chlorować.
    • Nie stosować bielenia.
    • Nie czyścić chemicznie.
    • Nie suszyć w suszarce bębnowej.
    • Temperatura prasowania do 110°C

Wyłącznie z polskich certyfikowanych materiałów.

Prześcieradło z dzianiny z gumką 120x60 jasnoniebieskie