• Prześcieradło z dzianiny z gumką 120x60 różowe

Wysyłka:48 godzin

Prześcieradło z gumką na materacyk o wymiarach 120x60cm kolor różowy (nr4)

Prześcieradło wykonano z dzianiny bawełnianej (100% bawełna), posiadającej certyfikat TEXTIL-CERT uprawniający do oznaczania znakiem "Bezpieczny dla dziecka".

Prześcieradło po praniu nie traci kolorów. Przy produkcji uwzględniono zbieganie się materiału po pierwszym praniu, dzięki czemu prześcieradło nie jest za ciasne.

Przed użyciem należy wyprać zgodnie z podanym przepisem prania:

• Prać w temp. max 40°C
    • Prać z podobnymi kolorami.
    • Nie chlorować.
    • Nie stosować bielenia.
    • Nie czyścić chemicznie.
    • Nie suszyć w suszarce bębnowej.
    • Temperatura prasowania do 110°C

Wyłącznie z polskich certyfikowanych materiałów.

Prześcieradło z dzianiny z gumką 120x60 różowe

Producenci