• Prześcieradło z dzianiny z gumką 120x60 niebieskie
    Prześcieradło z dzianiny z gumką 120x60 wrzosowe
    Prześcieradło z dzianiny z gumką 120x60 pistacjowe
    Szybki podgląd
    Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka 120x90 dzianina jasnorożowy pieski EASY WASH
    Szybki podgląd
    Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka 120x90 dzianina jasnoniebieski pieski EASY WASH
    Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka 120x90 dzianina różowo-wrzosowy EASY WASH
    Szybki podgląd
    Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka 120x90 dzianina niebiesko-pistacjowy EASY WASH
    Śpiworek do spania 2+ różowy
    Śpiworek do spania 9-18 miesięcy jasnoniebieski
    Śpiworek do spania 0-9 miesięcy pistacjowy

Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, InPost Kurier oraz Paczkomaty InPost. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu).

Sposób dostawy

Koszt dostawy

Czas dostawy

Przesyłka kurierska DPD/InPost
    przy wpłacie na konto

zazwyczaj do 2 dni roboczych*

Przesyłka kurierska DPD/InPost
    za pobraniem

zazwyczaj do 2 dni roboczych*

Paczkomaty InPost

12,99zł

zazwyczaj do 2 dni roboczych

*Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Sklep (www.spiworekdlaprzedszkolaka.pl) nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.