• Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu).

Sposób dostawy

Koszt dostawy

Czas dostawy

Przesyłka kurierska
    przy wpłacie na konto

zazwyczaj do 2 dni roboczych*

Przesyłka kurierska
    za pobraniem

zazwyczaj do 2 dni roboczych*

*Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Sklep (www.spiworekdlaprzedszkolaka.pl) nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.