• O firmie

Witamy,

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją śpiworków oraz kompletów pościeli dla  niemowląt i dla dzieci marki BABY-DREAMS
    Na rynku jesteśmy od 2012 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku artykułów dziecięcych, pozwoliło nam na szersze spojrzenie i dostosowanie produktów do potrzeb dziecka. W naszym sklepie oprócz kompletów pościeli oferujemy śpiworki dla dzieci oraz dla niemowląt, które będą towarzyszyły Waszym pociechom przez kilka lat. Wygoda i bezpieczeństwo - to największe zalety dobrego śpiworka do spania. Śpiworki do spania dla niemowląt i dzieci BABY-DREAMS z dzianiny posiadają system wentylacji TERMO-KOMFORT. Śpiworek zmniejsza niebezpieczeństwo przegrzewania się dziecka podczas snu, dzięki 3 strefom wentylacji. Śpiworki do spania dla niemowląt pomagają w szybszym zasypianiu, ponieważ dziecko czuję się w nim komfortowo i przytulnie - jak w łonie matki. Dodatkowo zapewnia spokojny sen rodzicom, którzy nie muszą martwić się czy ich maluszek jest odkryty.
    Dostępne są śpiworki dla niemowląt 0-9 miesięcy oraz 9-18 miesięcy. Dla starszych dostępne są śpiworki dla dzieci w wieku powyżej 2 lat.

Komplety pościeli z dzianiny i flaneli dla niemowląt wykonane z polskich certyfikowanych  materiałów. Każdy komplet pościeli  posiada suwaczki posiadające certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 gwarantujący, iż nie ulegnie zniszczeniu np. kruszenie się, łamanie się suwaka podczas prania pościeli. Miękka dziania (100% bawełna) posiada certyfikat TEXTIL- CERT uprawniający do oznaczania znakiem „ bezpieczny dla dziecka ” i flanela (100% bawełna) zapewnia dziecku komfort podczas snu. Sklep z artykułami dla dzieci i niemowląt oferuje również ochraniacze na szczebelki oraz prześcieradła z dzianiny z gumką.

Z nami drogie Mamy możecie cieszyć się Macierzyństwem. Macierzyństwo to przecież najpiękniejszy czas. Dajemy Wam wysoką jakość bezpieczeństwo, a tym samym spokój i pewność, że wszystko, co wybierzecie dla Waszych pociech będzie wyjątkowe i funkcjonalne. Materiały z których wykonaliśmy nasze produkty zostały starannie wyselekcjonowane, tak abyście mogły oddać się zakupom i sprawić, aby Wasze dziecko wypoczywało w komfortowych warunkach. Chcemy spełniać marzenia Wasze i Waszych pociech.

Zawsze możecie liczyć na szybką wysyłkę – nawet tego samego dnia. Wy dbacie o swoje pociechy, a my zadbamy o Was. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów!!! Bardzo ważna jest dla nas Wasza opinia, dlatego zachęcamy do kontaktu i przekazywania nam swoich uwag. Chcemy się zmieniać i rozwijać dla Was. Możecie nas znaleźć na:

B-D MED Katarzyna Sadowska-Szabłowska

ul. Gitarowa 65