• O firmie

Witamy,

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją śpiworków oraz kompletów pościeli dla  niemowląt i dla dzieci marki BABY-DREAMS.

Śpiworki do spania dla niemowląt i dzieci BABY-DREAMS z dzianiny posiadają system wentylacji TERMO-KOMFORT.
    Śpiworek zmniejsza niebezpieczeństwo przegrzewania się dziecka podczas snu, dzięki 3 strefom wentylacji. Dostępne są śpiworki dla niemowląt 0-9 miesięcy oraz 9-18 miesięcy. Dla starszych dostępne są śpiworki dla dzieci w wieku powyżej 2 lat.
    Komplety pościeli z dzianiny i flaneli dla niemowląt wykonane z polskich certyfikowanych  materiałów.
    Każdy komplet pościeli  posiada suwaczki posiadające certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 gwarantujący, iż nie ulegnie zniszczeniu np. kruszenie się, łamanie się suwaka podczas prania pościeli.
    Miękka dziania (100% bawełna) posiada certyfikat TEXTIL- CERT uprawniający do oznaczania znakiem „ bezpieczny dla dziecka ” i flanela (100% bawełna) zapewnia dziecku komfort podczas snu.
    Sklep z artykułami dla dzieci i niemowląt oferuje również ochraniacze na szczebelki oraz prześcieradła z dzianiny z gumką.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów!!!

B-D MED Katarzyna Sadowska-Szabłowska

ul. Gitarowa 65