• Śpiworek do spania 2+ wrzosowy zimowy

Wysyłka:24 godziny

Twoja pociecha już nie zmarznie podczas snu otulona śpiworkiem dla dzieci:

• z miękkiej, cieplutkiej i przyjemnej dzianiny 100% bawełnianej (wierzch i spód) posiadającej certyfikat TEXTIL- CERT uprawniający do oznaczania znakiem „Bezpieczny dla dziecka” wypełnienie śpiworka wykonano z włókien (100% poliester) certyfikowanych według Oeko+Tex Standard 100 (spełniają wymagania humanoekologiczne aktualnie obowiązującego standardu wyrobów dla dzieci),
    • z 2 strefami wentylacji TERMO-KOMFORT umożliwiającymi odprowadzenie zbędnego ciepła i wilgoci,
    • kształt gruszki śpiworka daje dziecku możliwość całkowitej swobody ruchów podczas snu a tym samym sprawisz, że sen będzie dla niego wyłącznie przyjemnością - śpiworek stanie się ulubionym elementem snu zarówno w domu jak i w podróży,
    • śpiworek zapinany dookoła nóżek dziecka na zamek błyskawiczny nie stwarza niebezpieczeństwa skaleczenia delikatnej skóry dziecka w okolicy szyi.

Śpiworek przeznaczony dla dzieci w wieku powyżej 2 lat.

W oferowanych śpiworkach w WERSJI ZIMOWEJ BABY-DREAMS wypełnienie jest o gramaturze 150g/m2, zamek zapinany od dołu. Spód śpiworka w całości bez wstawki z płótna a wierzch śpiworka z paskiem z siateczki.

Wymiary śpiworka (długość śpiworka mierzona od zapiętego ramiączka do najdłuższego miejsca na dole śpiworka):

• minimum rozmiar 98cm (przy zapiętym ramiączku na 2 stopniu i zapiętych zatrzaskach na dole śpiworka) długość 99cm
      • maximum rozmiar 128cm (przy zapiętym ramiączku na 1 stopniu) długość 122cm

Nie zwlekaj kup śpiworek i ciesz się razem z Twoją pociechą!!!

Śpiworek BABY-DREAMS dostępny jest również w kolorach:

• różowym,
      • pistacjowym,