• Śpiworek do spania 9-18 miesięcy jasnoniebieski

Wysyłka:24 godziny

Twoja pociecha już nie zmarznie podczas snu otulona śpiworkiem dla niemowląt:

• z miękkiej, cieplutkiej i przyjemnej dzianiny 100% bawełnianej (wierzch i spód) posiadającej certyfikat TEXTIL- CERT uprawniający do oznaczania znakiem „Bezpieczny dla dziecka” wypełnienie śpiworka wykonano z włókien (100% poliester) certyfikowanych według Oeko+Tex Standard 100 (spełniają wymagania humanoekologiczne aktualnie obowiązującego standardu wyrobów dla dzieci),
    • z 3 strefami wentylacji TERMO-KOMFORT umożliwiającymi odprowadzenie zbędnego ciepła i wilgoci,
    • kształt gruszki śpiworka daje dziecku możliwość całkowitej swobody ruchów podczas snu a tym samym sprawisz, że sen będzie dla niego wyłącznie przyjemnością - śpiworek stanie się ulubionym elementem snu zarówno w domu jak i w podróży,
    • śpiworek zapinany dookoła nóżek dziecka na zamek błyskawiczny nie stwarza niebezpieczeństwa skaleczenia delikatnej skóry dziecka w okolicy szyi.

Śpiworek przeznaczony dla niemowląt w wieku 9-18 miesięcy.

Odpowiedni na każdą porę roku.

Wymiary śpiworka (mierzony na leżąco):

• szerokość pod paszkami 37cm
    • długość mierzona od podkroju szyjki z przodu do najdłuższego miejsca na dole śpiworka 90cm
    • długość minimum mierzona od zapiętego ramiączka na drugi stopień do najdłuższego miejsca na dole śpiworka 95cm
    • długość maksimum mierzona od zapiętego ramiączka na pierwszy stopień do najdłuższego miejsca na dole śpiworka 98cm

Nie zwlekaj kup śpiworek i ciesz się razem z Twoją pociechą!!!

W oferowanych śpiworkach BABY-DREAMS wypełnienie jest o gramaturze 120g/m2, zamek zapinany od góry.

Śpiworek BABY-DREAMS dostępny jest również w kolorach:

• różowym (wstawki w paski),
    • jasnoniebieskim (wstawki w paski),
    • jasnoróżowym (wstawki w pieski),
    • jasnoniebieskim (wstawki w pieski).

Śpiworek do spania 9-18 miesięcy jasnoniebieski

Producenci